google-site-verification=uRxf6Y5T77cAvau9EwFcaiOhmitCmMbqQAISCy4v7R4
top of page

Kamerové a zabezpečovací systémy

Alarm (EZS)

Proměňte svůj dům či byt v bezpečné místo a zažijte pocit opravdového klidu. Alarm JABLOTRON 100+ kompletně ochrání vaši domácnost a umí také rozsvítit světla, otevírat garážová vrata nebo spustit zavlažování, a to i na dálku přes aplikaci MyJABLOTRON. Navíc ho můžete připojit na bezpečnostní centrum Jablotronu.

 

Nabízíme Vám odbornou montáž profesionální zabezpečovací techniky Jablotron. Je schopen spolehlivě zabezpečit vaši nemovitost ať už se jedná o dům či byt nebo administrativní budovy. Může hlásit nejen vniknutí do strženého objektu ale detekuje, požár, únik vody, plynu nebo je schopen pomocí tlačítka zavolat pomoc.

 

Systém umožňuje zabazpečit Váš dům či byt odkukoliv. Pomocí mobilní a webové aplikace nastavíte na dálku váš alarm a ovládáte zařízení nebo spotřebiče. Může klidně být na dovolené nebo jste si jenom odskočili na nákup, máte přehled.

Kamerové systémy (CCTV)

 

Kamerové bezpečnostní systémy jsou velmi oblíbeným doplňkem elektronického zabezpečovacího systému. Rozšiřují totiž jeho možnosti o identifikaci pachatele a o pořízení následných důkazů o trestné činnosti.

 

Účinnost kamerového systému je dána zejména vhodným výběrem těch správných komponent a jejich vhodnou instalací tak, aby následné záběry měli vypovídající hodnotu pro identifikaci pachatele a mohly být použity jako důkaz.

Obraz můžete vidět i na svém mobilu přes internet. Kamery vidí i vnoci.


Dobrý kamerový systém můžete pořídit už kolem 25tis. Kč

blog_jednoduchost-ovladani-pib_740x363
myjablotron
intro-alarm-office-small
LLJCLJ
Home-security-cameras-Wireless-and-other-CCTV-cameras’-guide-and-installation-tips-FB-1200
istockphoto-871704344-612x612
stažený soubor (1)
wyze-brand-update-09-1-20-199-1
stažený soubor

Dopřejte si svoji energetickou soběstačnost! Sdělte nám své představy ještě dnes.

bottom of page